Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1818744
10096
327
11000
Hincz Gyula (1904-1986): A szocialista munkás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×18 cm 1795099
10097
327
Illés jelzéssel: Kúria a birtokkal. Szén, papír, 24×59 cm 1811699
10098
327
Illés jelzéssel: Zöld Koszorú Szálló, ceruza, papír, 26×39 cm 1819502
10099
327
Imre István (1918-1983): Halászbástya. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×29 cm 1375494
10100
327
Ivan Puni (1894-1956): Linómetszet. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm 1387825
10101
327
Iván Szilárd (1912-1988): Házaspár. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×8 cm 1731137
10102
327
Iván Szilárd (1912-1988): Dunaág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 1823468
10103
327
Jánossy Ferenc (1926-1983): Gyümölcsfák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×49 cm 1741019
10104
327
Jánossy Ferenc (1926-1983): Utca részlet. Tus, papír, jelzett, 33×50 cm 1749704
10105
327
Jánossy Ferenc (1926-1983): Szerelmes vallomás. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm 1825007
10106
327
3400
Juhász Sándor (1934-1993): Atka. Rézkarc, papír, jelzett, 18×24,5 cm 1654604
10107
327
Fritz Junginger (?-?): Címerterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 15x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft