1 600 Ft
Vezércsillagok. Velős mondatok és költői gondolatok. Haza és külföldi remekírók műveiből. Bp.,1901, Franklin. Negyedik, javított és bővített kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés,festett lapélekkel,kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.