15661.
327. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Bálint Jenő: Benedek Péter földműves-festőművész. Mayer János M. Kir. Földművelésügyi miniszter, Kertész K. Róbert H.-államtitkár bevezetőivel. [Bp.], [1928], Faluszövetség, 1 t.+48 p.+8+16 sztl. lev. (képanyag)+ 1 mell. (levélfacsimile.) Fekete-fehér egészoldas fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, az egyik lapon (35/36.) kis hiánnyal a sarkánál.