15709.
327. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1934-1935, Szerzői kiadás,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 1200+XL+1087+XIV p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet foltos.