Karsai Elek: A budai Sándor-palotában történt 1919-1941. Bp., 1967, Tá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2500004/Karsai-Elek-A-budai-Sandor-palotaban-tortent-1919-1941-Bp-1967-Tancsics-Konyvkiado-Harm~II1822912
1822912
15394
327
Books: History
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,12 EUR , 2,29 USD
Leírás: Karsai Elek: A budai Sándor-palotában történt 1919-1941. Bp., 1967, Táncsics Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
: ra