Dr. Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. A város története utca- és térnevekben. Hasonmás kiadás Szabó Lilla utószavával. Regio Könyvek - VI. Pozsonyi Könyvtár. Bp., 1991, Püski-Regio, 668 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország felfedezése. Szerk: Sárközi György. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, a 174-185. oldalak között sérült lapokkal.
Ungarische Kulturstätten - Foyers intellectuels en hongrie - Hungarian educational institutions - Centri di cultura in ungheria. Bp.,é.n., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Négy nyelven (német, francia, angol, olasz). Átkötött modern egészvászon-kötés. Rengeteg fekete-fehér fotóval.
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Budapest , 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Szakadással