Roland Birkhold: Finnország. Marco Polo. Bp.,é.n., Corvina. Kiadói papírkötés. +Hélene le Tac: Helsinki. National Geographic Városjárók Zsebkalauza. Bp., 2010, Geographia. Kiadói papírkötés.
cca 1933-1940 Vegyes utikönyv tétel, 2 db:
cca 1940 Hungary. Bp.,Stádium-ny., 20 p.+ 1 t. Kiadói illusztrált papírkötés. Angol nyelvű turisztikai prospektus, fekete-fehér fotókkal. A borító Konecsni György (1908-1970) grafikus munkája.+
1933 Dr. Mátéka Béla: Filléres Budapesti Kalauz. Bp.,1933, Dr. Vajna György és Társa. Fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés.
Boros Imre - Kardos Tamás - Varga Ferenc: Kőtelek képekben a századfordulótól napjainkig. Kőtelek, 1991, Kőtelki Polgármesteri Hivatal. Az egyik szerző, Boros Imre dedikációjával Molnár András főorvos és felesége részére. Papírkötésben, jó állapotban.
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.