15135.
327. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.