[Henri-Dominique Lacordaire (1802-1861)]: Lacordaire egyházi beszédei.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~2500015/Henri-Dominique-Lacordaire-1802-1861-Lacordaire-egyhazi-beszedei-Elso-fuzet-Forditotta-~II1640357
1640357
16100
327
Books: Religion
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,55 EUR , 10,29 USD
Leírás: [Henri-Dominique Lacordaire (1802-1861)]: Lacordaire egyházi beszédei. Első füzet. Fordította: Majer Károly. Pest, 1853, Müller Emil, 154+4 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
: tánczos_gábor