1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.
1926 Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
Vegyes nyomtatvány tétel, 12 db: 1928 Képzőművészet II. évf. 11. szám, 1930 A Műgyűjtő. 11. szám, 1939 A főnök lapja. III. évf. 3. szám, 1942 Magyar Csillag II. évf. 14. szám, 1943. Forrás. I. évf. 1. szám, 1947 Magyarok. III. évf. 11. szám, 1935-1948 Vigilia. XIII. évf. 12 szám, III. kötet Lisieuxi Szent Teréz, 1948-1949 Forum III. évf. 3., IV. évf. 1. szám,1988 Hans Scheib Figuren/Radierungen, S...