cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden. Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn-ny.), térkép, a hajtás mentén kis szakadással, 74x77 cm./ cca 1910 Die Kämpfe bei Mukden.(The fighting at Mukden.) Ereignisse am 2. März 1905., 1:100.000. Wien, Streffleurschen Zeitschrift, (L. W. Seidel&Sohn), map, 74x77 cm.
Sáros vármegye közigazgatási és földmívelési térképe. Szerkesztetett és nyomatott a m. kir. államnyomdában. Mérték: 1 : 144 000. Budapest, 1907. M. Kir. Államnyomda. A lap mérete: 73 x 67 cm. Színes, lith. térképlap, hajtogatva, vászonra kasírozva, eredeti, feliratos, kissé sérült védőtokjában. Megkímélt, jó állapotú példány. / Map of Saros county