1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Csathó Kálmán négy műve: Miért nem ment hozzá nagymama nagypapához. Magyar Írómesterek. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. Leányok, anyák, nagyanyák I-III. Regénysorozat. I. kötet: Leányok. II. kötet: Asszony a bakon. III. kötet: Mindhalálig. Bp., 1927-1928, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a felső lapélek festettek, kopott borítóval.