2 800 Ft
Herczeg Ferenc emlékezései. II. kötet: A gótikus ház. Bp.,1940, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, névbejegyzéssel. A szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) által aláírt, dátumozva.