1 200 Ft
Jókai Mór összes művei. Nemzeti kiadás 2 kötete (LVI., LXXXV.) Nincsen ördög. A Magláy család. A ki holta után áll bosszút. (LVXXXV.), A damokosok. (LVI.) Bp., 1896-907, Révai. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, és kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal és gerincekkel.