8 000 Ft
Névy László (Antal): A tragédia elmélete.+A drámai középfajok elmélete.+ A komédia elmélete. (Egybekötve.) Pest, 1871, Athenaeum, IV+94+6+89+2+140 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, az első részben néhány ceruzás aláhúzással, foltos. Névy László (1841-1902) tanár, kereskedelmi akadémiai igazgató, tanügyi és esztétikai szakíró, a Petőfi Társaság egyik alapítótagjának a Kisfaludy-Társaság által jutalmazott három műve egybekötve.