2 200 Ft
Tóvölgyi Titusz: A lélek, mint egyén. Sepsiszentgyörgy.,1897, Jókai-Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Tóvölgyi Títusz (1838-1918) ritka, spiritualizmussal foglalkozó műve.