Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 332

16139.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
16140.

Shakspere [Shakespeare] színművei 5 kötete. Fordították többen. Javított kiadása. Közel 600 illustrrátióval. Bp.,[1886-1891]. Ráth Mór, Franklin-Társulat. I-II. köt. Tragoediák I-II. kötet. III-IV. köt. Víg és regényes színjátékok I-II. kötet. VI. kötet: Történelmi színművek. II. kötet. Egységes, kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon díszkötésben, kissé kopottas, kissé foltos bo...

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
16141.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
A tolvajnyelv szótára. Bp., 1911, Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az "Államrendőrség" 44. számához. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
16142.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
16143.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
16144.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
16145.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43
16146.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
16147.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
16148.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
16149.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp.,1972, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik védőborító széle szakadozott, egyébként jó állapotban.
16150.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: