A magyar legújabb kor lexikona. Szerk.: Tátky Zoltán - Strazimir Oszkár. Bp., 1932, Magyar legújabb kor lexikona kiadása. Kopott félbőr kötésben, jó állapotban.
Katona Lajos: Petrarca. Költők és írók. Élet- és jellemrajzok az irodalom köréből. Bp.,1907, Franklin, 4+163 p. Átkötött félvászon-kötés, az elülső előzéklap hullámos, egy lapszélen hiánnyal.
Dr. Lázár Béla: A tegnap, a ma és holnap. Kritikai tanulmányok. Első sorozat. Bp., 1896, Grill, 216 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.