1957-1989 62 db BÁV aukciós katalógus, 1. sz. művészeti aukciója,6-10.,12., 31.,33-37. művészeti képaukciója, 22.,24.,27.,34.,36.-54.,56.-60.,62.-70. képaukciója, 71-80. művészeti képaukciója,20 éves a Bizományi Áruház Vállalat Jubileumi aukció (5. sz. művészeti nagyaukció.),+egy katalógus borító nélkül, jelentős részben leütési árakkal (47-ben), változó, többnyire jó állapotban.
A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. kötet: Ókor. II. kötet: Középkor. III. kötet: Új-kor. Bp.,1906-1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XI+556 p.+ I-XXII,+XXIV+XXVIII t.+VIII+614 p.+I-VI.+IX-XXVIII.+XXXI-L+1 t.+6+450 p.+I-XXXIII+XVIIIa. t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó táblákkal (I. kötet: XXIII., XXV-XXVII.,XXIX. II. kötet...
Regényi Krisztián et al.: Művészeti zseblexikon. Festmény összesítő regiszter 1892-1996. Keszthely, 2000, Műszaki Szövetkezet. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Bátky Zsigmond - Györffy István - Viski Károly: A magyar néprajza. 1-4. kötet. Bp., [1941], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1909-1933 Kiállítási katalógus tétel, 4 db: 1909-1910 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Téli Kiállítás. 1909-1910. Bp.,1909,Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.)88 p.+24 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, az elülső borítója és a gerince hiányzik. 1928. A LX-ik csoportkiállítás katalógusa. A Nemzeti Szalon 392. kiállítása. 1928. március. Bp.,19...