https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 170

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyar Képzőművészetek Szövetsége Keletmagyarországi Területi Szervezete jubileumi kiállítása. 1965-1975. Szerk.: Tiless Béla. Bp., 1975, DEÁSZ Nyomda-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
1
15678.

Magyar Képzőművészetek Szövetsége Keletmagyarországi Területi Szervezete jubileumi kiállítása. 1965-1975. Szerk.: Tiless Béla. Bp., 1975, DEÁSZ Nyomda-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hét holland művész. Műcsarnok. Budapest 1977. március 11. - április 4. A kiállítás anyagát és a katalógust Hnneke de Man, Gij van Tuyl (Amszterdam) és Néray Katalin (Budapest) állította össze. Bp., 1977, OKISZ Labor Nyomda. Kiadói papírkötés.
1
15679.

Hét holland művész. Műcsarnok. Budapest 1977. március 11. - április 4. A kiállítás anyagát és a katalógust Hnneke de Man, Gij van Tuyl (Amszterdam) és Néray Katalin (Budapest) állította össze. Bp., 1977, OKISZ Labor Nyomda. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jávor Piroska festőművész és Asszonyi Tamás szobrászművész kiállítási katalógus. 1978 Képcsarnok. Kecskemét, 1978, Petőfi Nyomda. Papírkötés.
1
15680.

Jávor Piroska festőművész és Asszonyi Tamás szobrászművész kiállítási katalógus. 1978 Képcsarnok. Kecskemét, 1978, Petőfi Nyomda. Papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bolmányi Ferenc festőművész kiállítása. Bp., 1966, Révai Nyomda. Kiadói papírkötés.
1
15681.

Bolmányi Ferenc festőművész kiállítása. Bp., 1966, Révai Nyomda. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szentkirályi Zoltán: Az építészet világtörténete I-II. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1983, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15682.

Szentkirályi Zoltán: Az építészet világtörténete I-II. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1983, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15683.

Dr. Palotás László - Dr. Nemeskéri-Kiss Géza - Dr. Medved Gábor - Dr. Träger Herbert: Hidak. Bp.,1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Zádor Anna: A klasszicizmus és romantika építészete Magyarországon. Bp., 1981. Magyar Helikon
1
15684.

Zádor Anna: A klasszicizmus és romantika építészete Magyarországon. Bp., 1981. Magyar Helikon

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
1
15685.

Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rajzolás. Részletes útmutató az általános iskola tantervéhez 9. füzet. Bp.,1946, Országos Köznevelési Tanács, 33 p. Kiadói papírkötés.
1
15686.

Rajzolás. Részletes útmutató az általános iskola tantervéhez 9. füzet. Bp.,1946, Országos Köznevelési Tanács, 33 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Joanna Guze: A művészet nyomában. Fordította: Fejér Irén. Bp., 1978, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15687.

Joanna Guze: A művészet nyomában. Fordította: Fejér Irén. Bp., 1978, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ballai János-Marton Pál: Épületek vízellátása, csatornázása, gázellátása. Bp.,1963, Műszaki. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
15688.

Ballai János-Marton Pál: Épületek vízellátása, csatornázása, gázellátása. Bp.,1963, Műszaki. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Artner Tivadar: Évezredek művészete. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
1
15689.

Artner Tivadar: Évezredek művészete. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
3
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz