2 db német nyelvű művészettörténeti ismertető: Luciani, Roberto: Santa Maria in Trastevere (Roma, 1987); Filitz, Hermann: Katalog der weltlichen und der geistlichen Schatzkammer (Wien, 1961). Papírkötésben, jó állapotban.
4 db művészeti katalógus: Hordozható napórák (1995), Mária királyné menyegzői öltözéke ([1984]), Buda a középkorban (1963), Szent István (1988). Papírkötésben, jó állapotban.
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete. Magyar művészet 1800-1850 + Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei II. 52 képpel illusztrált katalógus. Bp, 1941. Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, apró szakadással
1929 Magyar Statisztikai Szemle VII. évf. 11. sz. 1929. november. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal, Dr. Dobrovits Sándor. Bp., M. Kir. Statisztikai Hivatal,(Hornyánszky V.), 1131-1206+III p. Papírkötés, jó állapotban. Benne: Dr. Darvas Gyula: Magyarország mozgóképüzemei 1928-ban.