Amours Secrettes de Napoléon Buonaparte. Tome Premier. Paris, 1815, Germain Mathiot, 1 t. (címkép)+XXII+264 p. Második kiadás. Francia nyelven. Korabeli kopottas aranyozott gerincű félbőr-kötés. Kb 10 helyen egy-egy szó kikaparva a szövegből, néhol lyukadást okozva. / With some words scratched out from the text.