16122.
328. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Mócsi Lilli: Ciróka, ciróka. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp.,1973, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kis sérüléssel a borítón, és az egyik táblán, kopott borítóval, a kötése javított.