15228.
328. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
Selva Raja Yesudian: Mi a jóga? Fordította: vitéz Neszthyné Haich Erzsébet. Bp., 1943, Széchényi Irodalmi és Művészeti Rt., (Nagyvárad, Betnár Béla "Grafika"-ny.) Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.