1943-1946 Vegyes könyvtétel, 2 db:
Az Építőipari elszámolást és kalkulációt szabályozó rendeletek. Bp., [1943], Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 24 p. Kiadói papírkötés.
Az Építőipar Kérdései az 1946. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1946, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 29 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
1947 Vegyes könyvtétel, 3 db:
Építőipari Árelemzés. Szerk.: Perényi Imre, Sebestyén Gyula. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),41 p. Kiadói papírkötés.
A teljesítményi bérrendszer és elszámolási módja az építőiparban. Bp.,1947, Ipari Termelési Tanács, (Dr. Móricz Miklós-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.
Építőipari anyagszükségleti szaknormák. II. Bádogos-,vízvezeték-, csatornázási-, központi fűtési-, asztalos, lakatos- és üveges munkák. Szerk.: Horváth József, Perényi Imre. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),47 p. Kiadói papírkötés.
Zigány Ferenc: Ábrázoló geometria. Bp., 1964, Tankönyvkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Tarján Ferenc: Feltalálók műhelytitkai. Korszerű találmányok és felfedezések. Az emberi alkotás regényei. Bp., én., Béta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.