Dr. Moravcsik Ernő Emil-Sólyom Andor: Az orvos működési köre az igazságügyi közszolgálatban. Bp., 1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Márkus Samu-ny.), XVI+975 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított pótolt gerinccel, a hátsó előzéklapon ceruzás bejegyzésekkel, az elülső szennylapon névbejegyzésekkel, és névbélyegzős névbejegyzéssel. Első kiadás.
A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek.
I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.
Rudolf Engel-Hardt: A természet csodái. Írta és rajzolta: --. Fordította: György Ferenc. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
Göttche Oszkár: Csecsemő- és gyermekgyógyászat a gyakorló-orvos számára. Bp., 1936, Novák Rudolf és társa. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.