15858.
328. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.