15844.
328. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. Temesváry RezsÅ‘: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzÅ‘vel, de belül jó állapotban.