3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Gróf Széchényi István politikai iskolája, saját műveiből összeállítva. II. kötet: A kelet népe, Wesselényi és Kossuth, Adó és két garas, Magyarország kiváltságos lakósaihoz, Országgyülési némely nevezetesb indítványok és beszédek a főrendek tábláinál. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, VI+2+456 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel, kissé viseltes állapotban. Csak II. kötet.