Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1908, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. 31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, néhány foltos ...
Dr. Schermann Szilárd: Kassa és a Kassai hegyek kalauza. Bp., 1944, Magyarországi Kárpát Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas állapotban.
Breznay Imre: Eger a XVIII. században I-II. kötet: Eger, 1933-1934, Egri-Nyomda Rt., 288+336 p. Kiadói papírkötés, a II. kötet gerincén kis javítással, egyébként szép állapotban, felvágatlan példány. Ritka!
Soós Imre: Heves megye községei 1867-ig. Eger, 1975, Heves Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Benne a települések pecsétnyomataival. Megjelent 1000 példányban.
A Jász és két kun kerületek címereslevelei. 1746 és 1839. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.,(2012), Magyar Országos Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimle kiadás. Számozott (1300/1221.) példány.+ A kiadvány megjelenését támogató települések címereivel, valamint az előfizetők névsorával.