Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban.
Bölöni Farkas Sándor: Nyugateurópai utazás. Bevezetéssel ellátta: Dr. Jancsó Elemér. Erdélyi Ritkaságok 11. kötet. Kolozsvár,1943, Minerva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Pápa. Szerk. és a bevezetést írta: Dr. Hermann István. Rajzolta Heitler László. Pápa, 1987, Jókai Mór Városi Könyvtár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 2800 példányban.
Szigetvári Miklós: Mai séta a régi Kaposváron. Kaposvár,1989, Kaposvári Városszépítő Egyesület. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Téglás Tivadar dr. (szerk.: Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.