Bessenyei József: Diósgyőr vára és uradalma a XVI. században - források -. Tanulmányok Diósgyőr történetéhez 2. Miskolc, 1997, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Miskolci Egyetem Történelem Segédtudományai Tanszék. Kiadói papírkötés.
A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. 'S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language.
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete.) Fordította: Benedek Marcellné. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopottas borítóval.