Nádasdy Lajos: A pápai kőszínház története. (1817-1931) Horizont Közművelődési Kiskönyvtár 5. Veszprém, 1981, Veszprém megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya, (Veszprém megyei Nyomda Vállalat-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Visegrády Gabriella: Parti szél. Budapest, [1943.] Dr. Vajna és Bokor. Kiadói félvászon-kötésben, színes, illusztrált kiadói papírborítóban. A borító szélei kissé szakadtak, ettől eltekintve jó példány.
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a belső kötéstáblák és szennylapok foltosak.