Könyvek: Vallás

Tételek száma: 79

J. Gaume: Wohin gehen wir? Ein Blick auf die Bestrebungen der gegenwärtigen Zeit. Geschichte der häuslichen Gesellschaft bei allen alten und neuen Völkern oder Einfluß des Christenthums auf die Familie. 1-3. kötet. (Egy kötetben.) Regensburg, 1845, Georg Joseph Manz, 229+3+370+6+294+2 p. Német nyelven. Korabeli kopottas papírkötésben, kissé foltos lapokkal./ Paperbinding, with damaged cover, with little bit spotty pages, in german language.
16025.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Rituale Romano-Veszprémiense. Szerk.: Caroli L. B. Hornig. (Hornig Károly (1844-1917) báró, veszprémi püspök, bíboros. Veszprém, 1900, Typis Diocesis Veszprémiensis. Latin nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, a könyvtest elvált a borítótól, kijár, kissé foltos lapokkal. Ritka!
16026.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Huszár Elemér: Loyolai Szent Ignác. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel.
16027.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Gerhard Kroll: Jézus nyomában. Bp., 1985, Szent István Társulat. Második kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16028.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái sorozat 4 kötete( III., XI-XIII. kötet): Föld és ég I. kötet., Kultúra és terror, Ünnepnapok, Élet igéi. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
16029.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Lady Fullerton Georgina: Hét beszély. Fordította: A Veszprémi Növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1881, Hunyadi Mátyás-ny.,XVIII+4+284 p Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16030.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Dr. Zwenger János: A legszebb erény és a legundokabb vétek. Fordította: A Veszprémi Növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1879, Hunyadi Mátyás-ny.,XVIII+471+7 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, belül jó állapotban.
16031.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Ezeréves Magyarország. XIII. Leo pápa és a magyar katholikus főpásztorok ünneplő szava papjaik- és híveikhez a magyar honfoglalás ezredik évfordulója alkalmából. Összegyűjté és kiadja: a Szent István-társulat. Bp., 1896, Athenaeum-ny.,VIII+248 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
16032.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Dr. Bita Dezső: A keresztény vallás Isteni eredete és szükséges volta korunk tényeivel szemben. Bp.,1875, Hunyadi Mátyás-ny., 576+V p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, az utolsó két lap kissé gyűrött.
16033.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Cobbet Vilhelm: A protestans reformátio historiája Angliában s Irlandban. Polgártársai felvilágosítására folyólevelekben írta - - .I-IV. füzet. Nagyvárad, 1834, Tichy János, 4+162+2+123+2+186+2+248+V+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott sérült borítóval, az elülső szennylap és előzéklap sérült, a címlap és pár lap sarka sérült, foltos.
16034.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,84
40,00
16035.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
16036.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,47
10,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft