1 000 Ft
Rituale Romano-Veszprémiense. Szerk.: Caroli L. B. Hornig. (Hornig Károly (1844-1917) báró, veszprémi püspök, bíboros. Veszprém, 1900, Typis Diocesis Veszprémiensis. Latin nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, a könyvtest elvált a borítótól, kijár, kissé foltos lapokkal. Ritka!