2 200 Ft
18
Új Testamentom, azaz: a mi Urunk Jézus Krisztusnak új szövetsége. Fordította Károli Gáspár. Kőszeg, é.n.(1840 (?)), Reichard Károly, 344 p. Korabeli egészbőr-kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a szennylapokon és a hátsó kötéstábla belsején jegyzetekkel, korabeli bejegyzésekkel.