Amerikai Egyesült Államok DN "U.S. Air Forces in Europe" egyoldalas fém emlékérem (50mm) T:1-,2 USA ND "U.S. Air Forces in Europe" one-side commemorative medallion (50mm) C:AU,XF
Franciaország ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj)" peremén jelzett Br emlékérem, eredeti dísztokban. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Szign.: Paul Grandhomme (50mm) T:2 a tok sérült France ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physica...
Kanada 1967. "A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által" Cu-Ni-Zn emlékérem (36mm) + "Expo 67 Montreal Kanada / Ontario pavilonja" Br emlékérem (36mm), mindkettő egy dísztokban T:1,1- Canada 1967. "Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada" Cu-Ni-Zn commemorative medallion (36mm) + "Expo 67 Montreal Canada / Ontar...
13db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte "Bem József", "Lady Diana" T:vegyes 13pcs of various commemorative medals, including "Józef Bem", "Lady Diana" C:mixed