Festmények és grafikák Tételek száma: 372
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1834365
10061
329
Divéky József (1887-1951): Bál, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16,5×8,5 cm 1819752
10062
329
Domanovszky jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×49 cm 1834401
10063
329
Domenico Gnoli (1933-1970): Női fej. Litográfia, papír, jelzés nélkül, 32×48 cm 1644508
10064
329
Drahos jelzéssel: Jósnő. Olaj, vászon (lyukas), 79×60 cm 1837009
10065
329
4800
Ducsay Béla (1893-1967): Olvasó. Szén, papír, jelzett, 30x25 cm 1834480
10066
329
Egry jelzéssel: Csónakban. Pasztell, papír, 29×39 cm 1725152
10067
329
Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc, karton, foltos, jelzett, 29×21 cm 1806836
10068
329
Elekfy Jenő (1895-1968): Ereszkedő uszály, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5×31 cm 1835788
10069
329
Elekfy Jenő (1895-1968): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1312551
10071
329
Ék Sándor (1902-1975): Memento 4. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm 1056438
10072
329
Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm 1819901
10073
329
Ék jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, felcsavarva, 70×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft