4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Dickens Károly: Bleak house. (Pusztaház.) Fordította: Dr. Récsi Emil. Pest, 1855, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 164+163+160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az első résznél a címlapon hiánnyal, a II. rész 161-164. oldala a III. részhez van bekötve a 16-17. oldal közé.