2 600 Ft
6,90 EUR, 7,43 USD
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma. Bp.,(1897), Singer és Wolfner,(Márkus Samu-ny.), 154+6 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót a borítóra kasírozták, kissé kopott borítóval.