18 000 Ft
Gradus ad parnassum sive novus synonymorum, eptihetorum, et phrasium poeticarum thesaurus: Elegantias, flavissas poëcas, parnassum poeticum, thesaurum Virgilii. Smetium, ... Tyrnaviae, 1747. Typ. academicis soc. Jesu. 1246 l. XIX, sz, eleji aranyozott félbőr kötésben. Egy-két lap széle restaurálva.