2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Grätzer József: Sicc... Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok. A borító Würtz Ádám, a rajzokat Berczeller Rezső, Gönczi Tibor, Hauswirth Magda, Molnár Ágnes, Réber László készítette. Bp., 1935 Színházi Élet. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.