18848.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka elÅ‘fizetÅ‘inek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borÃtóval és gerinccel.