1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp., é.n. (1939), Nyugat, 262+1 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel. Első kiadás.