17428.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Sellyei József: Elfogyott a föld alóla. Pecsétes élet. Bratislava-Pozsony, 1935, Csehszlovákiai Magyar Tudományos Irodalmi és Művészeti Társaság, 200 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Szalatnai RezsÅ‘ (1904-1977) irodalomtörténész, Ãró, kritikus, műfordÃtó névbejegyzésével.