Robert Prechtl: Titánok bukása. Egy korszak elmúlása. Fordította: Gergely Janka. Bp, 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadozott, a borító szélei kissé gyűröttek.
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Első kiadás! Haranghy Jenő illusztrációival. Átkötött egészvászon kötés. Jó állapotban.
1943 A Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve 1867-1942. Budapest, 1943, Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai II. kötet: A beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kísérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés. Jó állapotban.
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Bp., 1891, Lampel Róbert. Díszes, kicsit megviselt, félig elváló vászonkötésben.
Száz Magyarok Könyvei 1-10. Bp., é.n., Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a borítók kopottak, a gerincek kopottak, egy-két gerincen sérüléssel, a 10. kötet gerince javított, az 1. kötetből a szerkesztői előszó hiányzik, az Ady Endre kép és további két lap kijár.