Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet: Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés. Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak. A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak. A Kátsa. A címképnél az oldal javított. Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresz...
Bözödi György Székely bánja. Bp., é.n., Magyar Élet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a könyvtest elvált a borítótól, de egyébként jó állapotban.
3 db Nyírő József könyv: Sibói bölény+Mádéfalvi veszedelem+Kopjafák. Bp., 1937-1943,Révai. Kiadói halina-kötés, és félvászon-kötés, a halina-kötések némileg foltosak, a félvászon-kötés kopott, foltos, kissé sérült borítóval.
Modern könyvtár 2 kötete: August Strindberg: Júlia kisasszony.+A jarl. Modern Könyvtár 167., 368-369. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, az egyik borítója sérült.
Croiset Maurice: A görög eposz története. I. kötet. Bp., 1897. MTA. 352 p. Fordította Kempf József. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, két kijáró lappal.
2 kötet az MTA könyvsorozatából: Burckhardt Jakab: A renaissancekori műveltség Olaszországban II. kötet. Fordította: Bánóczi József. Fruin Róbert: Tíz év a Németalföldi szabadságharcból 1588-1598. II. kötet. Bp, 1896-1917, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.