1908-1916 Egyetemes Regénytár Alamanchja 4 kötet - Egyetemes Regénytár Mikszáth Alamancja 2 kötet, összesen 6 kötet. Szerk.: Mikszáth Kálmán, Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner. Korabeli reklámokkal, számos érdekes írással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, néhol kissé kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotb...
Jókai Mór Művei Centenáriumi kiadás 2 kötete (XI. és XII. kötetek.): Politikai divatok. Az új földesúr. Bp., 1926, Franklin-Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik gerince kopott.
A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1906. Szerk.: Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp., 1906, Korvin Testvérek, 8+366+40 p. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Fordította és jellemző bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Thumann Pál rajzaival. Bp., [1903], Athenaeum, 189 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
Ipari szakkönyvtár 1-2: kötet: Amit a képesített iparosnak tudni kell közigazgatási ismeretek köréből Szerk.: Moór Jenő. Gazdasági ismeretek iparosok számára. Szerk.: Dr. Puky Ferenc, Dr. Kozmutza Pál, Fábián Menyhért. Bp.,é.n. (cca 1937-1938), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
Br. Eötvös József: A falu jegyzője. II. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
Szász Károly kisebb műfordításai I. kötet. Moore T. - Heine H. - Burns R. Bp., 1872, Ráth Mór, XII+356 p. Kiadói aranyozott egészvászon díszkötésben, Scheibe Ármin bécsi könyvkötő munkája, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, de alapvetően jó állapotban.