Kurt Seligmann: Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Fordította: Greskovits Endre. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Blaskó Mária: Királyi Sarj. Elbeszélés Szent József korából. A borító és az illusztrációk Mosdóssy Imre (1904-1995) festő, grafikus munkái. Bp.,1929, Szent István-Társulat. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált festett egészvászon-kötés, jó állapotban
Grätzer József: Sicc... Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok. A borító Würtz Ádám, a rajzokat Berczeller Rezső, Gönczi Tibor, Hauswirth Magda, Molnár Ágnes, Réber László készítette. Bp., 1935 Színházi Élet. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Láng Miklós: Az élet vize győzhetetlen. Versek. Bp., 1990, Budapesti Művészetbarátok Egyesülete. A szerző dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Molnár Ferenc: The plays of Ferenc Molnar, with a foreword by David Belasco. New York. 1929. Macy. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, amely szakadozott
Kolligátum hét különféle munkából, Magyar Könyvtár sorozatból: Moeller M. Ottó: Az aranycsináló. Fordította Szerdahelyi Sándor. I-II. füzet. Angyal Dávid: Bethlen Gábor életrajza. Szövegközti illusztrációkkal. Sipulusz (Rákosi Viktor): Ujabb humoreszkek. Kazinczy Ferenc: Pályám emlékezete. (Szemelvények.) Kiadta és bevezetéssel ellátta: Balassa József. Zöldi Márton: Szinész-históriák. Arany Já...