Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, 140 p. Kissé piszkos borítóval
Iparosok olvasótára IX. (x2), X.,XX. kötet. Összesen 4 kötet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói egészvászon-kötés, változó többnyire megviselt állapotban, foltos, kopott borítókkal, részben hiányzó előzéklapokkal.
B. Eötvös József: Magyarország 1514-ben. II. kötet. Bp.,1874, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 366 p. Későbbi átkötött kissé kopottas félvászon-kötés. Csak II. kötet.
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.
Vörösmarty Mihály Epikai Költeményei I-II+Lyrai Költeményei I-II. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az epikai költemények és a lyrai költemények I. kötetei kissé foltosak, a lyrai költemények II. kötetének a háta foltos, a lyrai költemények I. kötetéből az illusztráció kijár, aranyozott lapélekkel, ex libris-szel.